Kim jesteśmy?

O piernikach napisano już wiele – zachwycał się nimi Fryderyk Chopin w XIX wieku, a dziś podbijają podniebienia turystów z całego świata! Aromatyczne, korzenne ciasteczka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Grodu Mikołaja Kopernika.

Toruńska Manufaktura Piernika to lokalnie działające i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo kontynuujące tradycje wypieku pierników tak, jak to robiono przed wiekami – rzemieślniczo, nie żałując przy tym czasu i naturalnych składników. Tworzy się tutaj wedle najlepszych toruńskich tradycji, przepisów babć i rad wytrawnych piernikarzy. Smak naszych wypieków pozostaje w pamięci na długo, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych i wracających klientów. 

Zwieńczeniem naszych starań o najlepszą jakość pierników jest przyznany nam przez Prezydenta miasta Torunia certyfikat “Made in Toruń” dla najlepszych, godnych zaufania lokalnych przedsiębiorstw.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo pierniki paczkowane w różnych smakach, pojedyncze pierniki ręcznie lukrowane lukrem królewskim oraz wyjątkowe zestawy prezentowe.

Realizujemy indywidualne zamówienia okolicznościowe, np.

  • ślubne podziękowania dla gości weselnych,
  • pierniki na chrzciny,
  • pierniki komunijne,
  • pierniki urodzinowe,
  • pierniki na wieczór panieński/kawalerski…
  • …i wiele innych.

Wykonujemy również pierniki firmowe z logo lub nazwą firmy, stanowiące niezwykle oryginalną wizytówkę, wyjątkowy podarunek dla kontrahentów czy miły akcent podczas rozmów handlowych. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – począwszy od wielkości ciasteczek, po ich dekorację i zapakowanie, kończąc na jak najwierniejszym odwzorowaniu Państwa logo.

"Najlepszą rekomendacją Toruńskiej Manufaktury Piernika są liczne powroty zadowolonych Klientów. Wkładamy całe serca w tworzenie małych, piernikowych dzieł sztuki, aby cieszyły nie tylko podniebienie, ale i oko!"

Monika Jankowska, Właścicielka

Zapraszamy
do naszego
sklepu stacjonarnego
przy ul. Panny Marii 7
w Toruniu!